top of page
uaМонтажная область 2.png

10% від тренінгу обовʼязково на ЗСУ

06/08 -07/08 2022 року

Agile Journey:
Leading Organizations in Complex World

2-денний тренінг

online

24 мотивированных

человека в группе

2 дня

интереснейших кейсов и практики

Один из лучших Agile тренеров

70 % практики

минимум теории

2денний тренінг

Ви отримаєте все необхідне для правильного розуміння та застосування теоретичної основи Agile. Ми обговоримо велику кількість практичних історій та різних прикладів як з досвіду тренера, так і зі світової практики.

Артем відвідує велику кількість різних заходів у ролі доповідача / судді та слухача. А також проводить корпоративні тренінги та консультує компанії в період трансформацій. Зібравши весь цей досвід разом, він створив цю «Захоплюючу подорож у світ Agile & Scrum».
Навчання складається із 2 днів.

День 1

Перша частина тренінгу буде присвячена детальному опрацюванню Agile цінностей та принципів, а також найпопулярнішим гнучким фреймворкам та їх складових:
 

  • Ми обговоримо ефективність та продуктивність команд, які фактори на це впливають.

  • Поговоримо про те, як і для чого виник Agile, чому він такий популярний і так довго залишається трендом.

  • Заглибимося у питання ітераційного планування та принципи організації.

  • Обов'язково поговоримо про Lean, класи сміття і як оптимізувати потік створення цінності, а також на простій симуляції Артем покаже чим небезпечний мультитаскінг та регулярне перемикання контекстів.

 

Чим закінчимо перший день? Адже це тренінг про Agile & Scrum, ви пам'ятаєте? Закінчимо перший день знайомством із каркасом Scrum та міні-ретроспективою.

День 2

Другий день як і будь-яка поважна Agile команда ми почнемо з Daily Scrum зустрічі, а вже потім:
 

  • Ми дуже глибоко розберемо кожну роль та обов'язковий мітинг у Scrum, обговоримо які можуть бути варіанти проведення цих зустрічей залежно від різних факторів та як вичавлювати максимум користі за мінімум часу з цих зустрічей.

  • Обов'язково поговоримо як пояснювати командам та керівникам цінність основних ритуалів та важливість збереження кожної ролі.

  • Відчуємо через ігри важливість взаємодії бізнесу та інжинірингу, важливість рефлексії, виділення часу на експерименти та права на помилку для розвитку продуктивності та зрілості команди.

Для кого тренінг

Business owners & executives

Дізнайтеся, як застосовувати Agile у вашій компанії

Managers & leaders

Як працювати з різними інструментами Agile and Scrum. Як навчити їм свої команди?

Proactive team members

Якщо хочете почати трансформації у своїй команді.

Everyone who looks for insight

Хто хоче дізнатися щось нове та цікаве

Як проходив тренінг офлайн

Вартість

booking

390$

в еквіваленті по курсу НБУ

Я мав можливість взяти участь у воркшопі «Exciting journey to Agile and Scrum 2.0», який проводив Артем. Під час цього тренінгу він допоміг нашій команді легко зрозуміти складну тему. Було цікаво спостерігати, як професійно він веде нашу групову дискусію. Він показав і прокоментував невідповідності в процесах, які ми мали в нашій компанії до цього тренінгу, він змінив наш погляд на проекти та процеси, і навіть більше, Артем змінив спосіб мислення, поводження та спілкування один з одним і допоміг вивести нашу співпрацю на новий якісний рівень.
Після воркшопу я можу стверджувати, що Артем дуже орієнтований на клієнта, активний слухач, дуже захоплений тим, що він робить, і він буде підтримувати вас, доки ви обидва не будете відчувати себе достатньо впевнено, що клієнти зрозуміли, як і що робити далі.

Артем – чудовий Agile Coach і організаційний консультант, який дуже наполегливо висвітлює будь-яку тему та питання, уникаючи конфліктів і легко виявляє та допомагає усунути «токсичну» поведінку в команді.

Якщо ви хочете, щоб ваша команда та бізнес були ефективнішими, я б наполегливо рекомендував запросити Артема!

bottom of page